Sony Xperia J ST26i Mobiltelefon

36 800 Ft-tól 10 ajánlat
Árfigyelő Összehasonlítás
  Samsung Galaxy Ace 3 akció a Telekom webshopban: most 37% kedvezmény! Samsung Galaxy Ace 3 akció a Telekom webshopban: most 37% kedvezmény!
VÉLEMÉNYEK ÉRTÉKELÉS SZERINT

16.4 %
Leghasznosabb vélemény
2014.07.23
Ez így egy ratyi.
Előnyök:

Szerintem szép telefon.

Hátrányok:

Az a bajom vele hogy nem tudok csak 2. -3. alkalommal hívást kezdem...

Minden vélemény - Sony Xperia J ST26i
Rendezés:
1 hónapja
Pintyő
Ez így egy ratyi.
Előnyök:

Szerintem szép telefon.

Hátrányok:

Az a bajom vele hogy nem tudok csak 2. -3. alkalommal hívást kezdeményezni. Ha engem hívnak kisipol mintha ki lenne kapcsolva. késik az ébresztője is. és még nincs 1 éves és most vittem 3. alkalommal szervízbe.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (8) | Nem (0)
5 hónapja
Taki
1 éve vettem 60 ezerért, most 20 ezret nem adnék érte. Jóval olcsóbb, gyengébb telefonok gyorsabbak, mint ez.
Előnyök:

Kinézetre nincs vele baj.

Hátrányok:

van, hogy már a billentyűzár feloldásnál lefagy
szaggat
programok leállnak
volt, hogy töltés közben az érintőképernyő megbolondult, össze-vissza érzékelt és ez újraindításig így maradt
hamar lemerül
telefonálás közben lezár a billentyűzár
hívás felvétel nehézkesen megy néha, mert a csúszkát nem engedi végighúzni
a rádió egyáltalán nem működik semmilyen fülhallgatóval, még csak csatornákat se fogja be

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (31) | Nem (2)
6 hónapja
Lipi
Komolyan azt hittem hogy a Sony egyre jobb lesz, de sajnos tévedtem. Pont mikor az "új generáció" hajnalán számitóttam rá elbuktam. A Sony kiadta a világ legrosszabb telefonját: Xperia J. A Sony Xperia X8 jobb mint ez. A Sonynak el kéne gondolkodnia, hogy mit hogyan csinál és hogyan kell jó telefont csinálni. Igazából csinált néhány jó telefont (Xperia L, M, E, C) amikre megéri elkölteni a pénzt. Mind menüjétől elkezdve a főképernyőig ugyanaz volt, de erősebbnél erősebbek voltak. Én véleményem szerint a Sonynak át kellene állnia a Windows Phone-hoz (ez csak az én véleményem).
Előnyök:

Nincs sok:
-Szép, vékony, a kézre illik fektetve.
-A Wi-Fi zseniális.
-Egyszerű a kezelése mint a többi Sony.
-Szép desing.

Hátrányok:

Kérem szépen a telefon nagyon szenved a rengeteg hibától:
-a telefon nagyon sokszor feladja magát
-nyikorgott 1 hét után, mikor le sem ejtettem egyszer sem az elmúlt 4 hónapban
-a telefon néha azt sem tudja, hogy mit csinál, mintha nem is én kezelném
-mi az hogy állandóan bezár minden programot ok nélkül?
-1, 5 hónap után a telefonnal nem voltam megbarátkozva, mert akkor kezdődtek a gondok
-állandóan beszaggat még akkor is hogyha 2-3 programot töltők le
-a telefonkönyv mentési rendszere borzalmas
-a kistestvére az Xperia E jóval többet tud és erősebb, precízebb, megbízhatóbb mint ez a szemét
-csak 16 gb-ig lehet bővíteni
-ipari mennyiségű vírust kap a telefon Play-áruházól a Chromeig és próbáltam letölteni egy jófajta vírusirtott, de a telefon nem engedte megnyitni
-a legrosszabb telefon amit a Sony gyártott
-az új frissitésből kiszedték az energiatakarékos módot
-az akkumulátor néha 1 napot sem bír ki
-tartozékot nem adtak hozzá, csak egy rövid töltőkábeltTovább

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (41) | Nem (0)
6 hónapja
nucoo a terméket itt vásárolta: ujgsm.hu
Ár/érték
Elvárásoknak megfelel
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Szerettem a SONY-kat.

Előnyök:

Szep kijelző, intelligens a menürendszere.

Hátrányok:

Halk a fülhallgató output, hangszóróra kötve is igen gyer.
Neha fagyogat.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (6)
Miki
De egyébként jó.
Előnyök:

Tökéletes lenne...

Hátrányok:

Csak holt lassú...

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (0)
Bumbi
Ehhez képest a K800 ISTEN! !!
Előnyök:

A külalak remek.

Hátrányok:

Két hónap használat után szerviz, mert nem kezelte a SIM kártyát és a telefonban lévő számokat sem. A jegyzőkönyv szerint kicserélték a belsejének a felét. Ismét eltelt két hónap és folyamatosan naponta minimum háromszor kikapcsol ami nagyon kellemetlen.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (33) | Nem (0)
Usui
Szerintem jó, játék fut zene megy
Előnyök:

ár/érték arány

Hátrányok:

kamera

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (24)
7 hónapja
Anita a terméket itt vásárolta: vip-phone.hu
Ár/érték
Elvárásoknak megfelel
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Az ára , és az ingyenes házhoz szállítás . A vásárlásnál , nem volt gond hamar visszahívtak , segítőkész és gyors volt az ügyintézés , egy nap alatt már a kezembe is volt a telefon . Negatív dolog az hogy 4 nap már a szervizet kellett hívnom mert mindig lefagyott , a szervizet egy napon keresztül hívtam míg valaki véletlenül felvette a telefont és átirányított máshová ! a szervizben kedves volt az úr azt mondta ha kis baja van hamar kész de ha komoly a baj 3 4 hét ! Nem értem , hogy lehet egy új termék 4 naposan már rossz ! nagy csalódás volt ! és ez rányomta a bélyegét az internetes vásárlásomra ! soha többé internetes vásárlás !

Előnyök:

A célnak megfelel .

Hátrányok:

Talán az , hogy vásárlás követő 4 napon már a szevizbe kellett vinni!

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (0)
8 hónapja
Szildiv
En meg vagyok elegedve vele, plane miutan kiprobaltam a lumia 720-ast.. Kegyetlenul utaltam! !! ! Ezert vettem meg ujra az xperia J-t.. sosem adom el tobbet! ! : D Imadom!
Előnyök:

Szerintem tokeletes telefon az arahoz kepest, megvan a sulya ahhoz hogy ne erezd ugy hogy mindjart kette torik a kezedben : )Mint pl: LUMIA) , Jo a merete, es nekem a tudasa pont eleg..

Hátrányok:

En nem igazan tapasztaltam rosszat kiveve talan hogy ez a masodik Xperia J-m egyforma megis mintha lenne pici kulombseg ( a mostanit ha kikapcsolom allandoan el allitodik benne a datum+ido) de nem veszes. : )

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (2) | Nem (29)
9 hónapja
Emese Krisztian
Lehet csak én vagyok peches, de számomra bosszantóan lassú. Egy éve használom már, 4 db - nem túl nagy - alkalmazást töltöttem rá ez idő alatt összesen. A gyári alkalmazásokat melyeket nem használom folyamatosan törlöm, zenét-képet nem tárolok rajta. Sokszor az olyan alapműveleteknél sem mozdul úgy ahogyan kellene mint a telefon ill. sms alkalmazások, sokszor pedig a billenyűzet nem jelenik meg, hiába aktív a felület ahová írni lehetne. A 10-15 évvel ezelőtti tárcsás nethez tudnám hasonlítani az érzést, amikor 20 percet kell arra várnom, hogy elindíthassak egy kimenő hívást.

Ha éppen nem lassú, akkor egy teljesen jól használható, praktikus, okos társ a menedzsment munkában.

Ha esetleg valaki tud valami hasznosat hogyan lehetne rajta segíteni, örülnék, mert alapvetően egy szerethető készülék lenne.
Előnyök:

igényes formatermezés
használható wifi modemként

Hátrányok:

rendszeresen lefagy

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (37) | Nem (0)
Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.