Sonim XP3 Sentinel Mobiltelefon

Kialakítás: Klasszikus, SIM kártya típusa: mini-SIM, Memória bővíthető: Igen, Operációs rendszer: Nincs, Java: Van, Kijelzők száma: 1, Kijelző mérete: 1.8", Kijelző felbontása: 176 x 220 pixel, 3D kijelző: Nem, Fényképező: Van, 3D kamera: Nem, Hátlapi kamera felbontása: 2 MPx, Hátlapi kamera maximális felbontása: 1600 x... Tovább
Kölcsön kezes és fedezet nélkül. Jelezze igényét még ma!Kölcsön kezes és fedezet nélkül. Jelezze igényét még ma!
Minden vélemény - Sonim XP3 Sentinel
Rendezés: 
2 éve
zsalakó raymond a terméket itt vásárolta: xxlgsm.hu
Ár/érték
Elvárásoknak megfelel
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

megbizható,időjárásálló telefon.

Előnyök:

időjárásálló.

Hátrányok:

minden más.piros,kikapcsológomb első naptól beragad,szervizre nincs időm.sms menüpontban piszkozatok almenu rovat nincsen,el nem küldött sms mentese nem lehetseges,és ezt a telefon akkor sem tudja,ha kilép az ember.5ös gomb a lámpa funkcióé,ami azonban akkor is aktiválódik,ha lezárt billentyu mellett nyomodik be az5ös gomb.mikrofonja gyakran torz hangu.zajos munkás környezetben,vagy ha csak a szél fuj,nem lehet felhangositani a telefont extrem hangosra,még egy nokia is hangossabb a maxra állitva,peddig azok nem munkástelefonnak készulnek,poros,zajos környezetbe.senkinek nem ajánlom a sonim telefon márkát,főleg nem ennyi pénzért.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (10) | Nem (1)
Írj véleményt
1
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.