Minden vélemény - Prestigio MultiPhone 4500 Duo
Rendezés:
1 hónapja
deak tamas
Dualsim néha jol jön, használaton kívül pedig nem szívja le az aksit.
Igaz hogy ez itthon egy elég ismeretlen márka, de tényleg nagyon megéri.
Jol összerakott kis telefon már lassan 2 éve van meg és semmi bajom vele.
Előnyök:

Nagy kijelző, 8MP kamera(auto focus) +vaku,
Sokat bír az aksija.
Jol bírja ha leesik, max csak a hátlapja jön le.
Ár-érték kategóriában legjobb telefon csak ajánlani tudom: )

Hátrányok:

Maszatolódik.
Nincs rá frissítés(4. 1. 1).
hosszabb mobil netezéstöl melegszik csak fel, teljesítményt nem befolyásolja

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (0)
10 hónapja
Varjaskéri Anita a terméket itt vásárolta: edigital.hu
Ár/érték
Elvárásoknak megfelel
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

dual sim kártya, nagy képernyő, ismerősöm használta és kedveli, életem első okostelefonje, ezést fontos, hogy egyszerű legyen

Előnyök:

nagy képernyő, e-book, 2 sim kártya

Hátrányok:

a hátlap/akkumlátor könnyen - már fél 10 perces használat után - felmelegszik
Már a második készülék van nálam, az elsőnél nem fordult el a képernyő és túlmelegedett az akkumlátor, most a 2. (csere) készüléknél olyan verziót kaptam, ahol az SMS szláv nyelvű (küldés, törlés, stb. opciók) , ezt a bolt nem javítja/nem cseréli, helyette megkaptam tőlük a miskolci szakszervíz számát, miszerint ők majd küldenek egy linket, amivel frissíteni/magyarosítani tudom. A miskolci szakszervizzel már második hete próbálok egyeztetni, linket nem küldenek, küldjem el a készüléket hogy csinálják meg, de a jövő hét előtt ne keressem őket, nem érdemes. Összefoglalva. Vásároltam egy készüléket kb. 55ezer forintért, kb. 1 hetet sikerült eddig használnom, mert oda-vissza küldözgettük az extrem digitallal és még most sem tökéletes. Talán nem ez volt életem legjobb választása sem a boltot, sem a készüléket illetően

10 hónapja
Just
Lassan fél éve van meg a telefon, abszolút nem bántam meg a megvásárlását.
A 2 kártyát szuperül viszi. Az elején figyelni kell, hogy pl. az sms-t melyikről küldi el, mert ebbe bele lehet zavarodni, de egy kis odafigyeléssel belejön az ember és akkor nincs gond vele.
Nálam a tok abszolút bevált, csak rá kell jönni, hogy kell kihúzni belőle a telefont. Ha nem lenne ilyen szoros, akkor kiesne belőle az meg sokkal rosszabb lenne. Egy hiba viszont van a toknál, mégpedig, hogy a hangszórónál nincs kivágott lyuk, így nagyon halk a csörgése, bár zajos helyen én rezgőn használom, azt pedig a tokban is tökéletesen lehet érzékelni.
Annak ellenére, hogy műanyag a telefon, a fogása teljesen jó, abszolút nem gagyi.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Előnyök:

2 SIM
Divatos, letisztult design

Hátrányok:

Jöhetne már új android frissítés hozzá : )
Egy picit gyenge a wifi vevője, sajnos nagyobb távolságból már nem látja azt amit egy másik készülék még igen.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (0)
Skaya
Ezért az árért megéri megvenni a telefont. A nagy memória sokat dob a készülék zökkenőmentes működésén. A belső memória bővíthető micro sd-vel. Nagy a szoftveres támogatottság. Néhol a menüben azért (nem sűrűn használatos részekben ) találkozunk angol szöveggel, de talán azt javítják a későbbiekben.
Előnyök:

Jó ár/érték arány!
1024Mb RAM
Nagyon gyors és fagyásmentes!
4, 5" IPS kijelző szép fénnyel színekkel és nagy betekintési szöggel.
Van hozzá magyar honlap támogatás.
Két kártya kezelése, amit elég sokféleképpen lehet konfigurálni.

Hátrányok:

Ha erőteljesen netezünk és megy a Wifi is hajlamos melegedni a készülék hátulja a felső részen.
Az akku semmivel sem bír kevesebbet, mint másik hasonló kategóriás telefon.
Pl: az Iphone 5 sokkal hamarabb megadja magát pedig azon 0, 5" kisebb kijelző van!

1 éve
Pintér András a terméket itt vásárolta: vip-phone.hu
Ár/érték
Elvárásoknak megfelel
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

A készülék androidos mindent tudó nagy belső memóriás masszív jó kinézetű megbízható. Viszonyítva olcsóbb.

Előnyök:

Tudja azt amit a nagyok! Kézbesimuló. Minden alkalmazás rátelepíthető. Használata könnyű érthető.

Hátrányok:

Készülékhez adott (ajándék) tok használhatatlan! (szét kellett vágni hogy a beszorult telefont sérulésmentessen kivegyem) Nem teljes a magyarosítás a készüléken! Hiányoltam a kezelési kézikönyvet!

Karcsi07
Ennyi pénzért a legjobb telefon, 2 maggal, és 1 Gb rammal, úgy érzem elérte a felső kategória alját, és ár alapján a középkategóriát, mindenképp jó vétel, 2 év garanciával a biztonságérzetet is kapunk hozzá, nekem 3 hónap alatt egyszer nem lépett fel hiba a készülékkel kapcsolatban, pedig intenzíven használom.
Ajánlom! *****
Előnyök:

Nagy képernyős, a Ram-ból körülbelül 6-700 Mb elérhető a felhasználónak, programokat jól kezeli, nem fagy, nem lassul. Kamerája jó, előlapi kicsit gyenge.

Hátrányok:

Nincs hozzá gyártott szilikon tok.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (3) | Nem (0)
Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.