VÉLEMÉNYEK ÉRTÉKELÉS SZERINT

3.7 %

11.1 %
Leghasznosabb vélemény
2014.06.26
Előnyök:

- összességében jó anyaghasználat - masszív, mint egy tank - eleg...

Hátrányok:

- egyedi operációs rendszer - kiforratlan - a mobilhálózatokat ne...

Minden vélemény - Nokia N9 16GB
Rendezés:
2 hónapja
V. Gábor
Már több mint egy éve használom ezt a telefont. Szerintem kiváló volt, de azért megvannak a maga bosszantó hibái, aminek a legtöbbje inkább szoftveres. Nálam hajlamos eldobni a mobilhálózatot. Független, Telenoron vagyok. Időnként egyszerűen magától lecsatlakozik. Olyan is előfordult már, hogy a hálózatot tartotta, de egyszerűen nem tudott hívást fogadni vagy indítani. Újra kellett indítanom a telefont. A Wifit viszont nálam stabilan tartja. Cserébe úgy melegszik közben vagy mobilnekezés közben, mint egy kazán. Fagyni sem fagy, és elég gyors. A hangminőséggel elégedett vagyok. GPS műholdat sokszor egyáltalán nem akar találni. Sajnos nagyon kevés rá az app, a fizetősök egyáltalán nem érik meg, cserénél úgysem tudod átvinni az új Androidos/IOS-es/WP-s telefonra. Az akkumulátort nagyon gyorsan megeszi. Energiatakarékos módban használva készenlétben elég sokáig bírja, ET mód nélkül 4 nap készenlét után töltésért könyörög, aktívan használva pár óra. Közelében sincs például egyTovább
Előnyök:

- összességében jó anyaghasználat
- masszív, mint egy tank
- elegáns formatervezés
- egyedi operációs rendszer

Hátrányok:

- egyedi operációs rendszer
- kiforratlan
- a mobilhálózatokat nem tartja
- mobilnetre/wifire csatlakozva nagyon melegszik
- gyenge akkuidő

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (0)
8 hónapja
Ősz Gábor
Fél éve használom, ezalatt nagyon sokféle környezetben használtam (főleg építkezéseken). Mindig elérhető vagyok, nem fagyott még le. Wlan remekül működik, laptopommal gyorsan kapcsolódik, ami az adatátvitelkor egy jó pont. Micro Simes, ami mindenhol fel van tűntetve. Adja a Nokia hozzá a gumi tokot, amit más készülékekhez külön kell megvenni. Volt sokféle készülékem már Ericssontól kezdődően, de az első Nokiám (6100) óta csak Nokiát használok (6070, 6303, C5-03). Egyikkel sem volt soha gondom. A C5-03 még sörnyitónak is kivállóan használható, annak ellenére, hogy nem arra tervezték. Csak ajánlani tudom mindenkinek az N9-t, ha egy megbízható készüléket szeretne, ami nem hagyja cserben sosem
Előnyök:

Gyors, felhasználóbarát. Menüben gyorsan el lehet érni mindent. Remek képeket készít pillanatok alatt, az akksi majd egy hétig bírja, nem olyan mint a Samsungok, hogy akksi hibásan kerülnek ki az S4-ek a piacra, mindent hívást jelez, könnyü némítani a hívásokat. Egyszerű, nincs telezsúfolva, ami által nem lassul.

Hátrányok:

Mint mindennek, ennek a készüléknek is biztosan van, de még nem találtam

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (11) | Nem (0)
barankai
Ha lenne 2/4 magosban normál/alacsony SARral azonnal venném.
Előnyök:

A legjobb mobiltelefon amit valaha használtam.

Hátrányok:

Azért adtam el, mert nagyon magas a SAR értéke és elégeti az agyadat ha sokat telefonálsz vele.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (3) | Nem (17)
Balázs
Örülök, hogy ezt a telefont vettem meg 51 ezer forintért kártyafüggetlenül a PartNero GSM üzletében minden gyári tartozékával! Gyönyörű kijelző, Dolby Mobile hangrendszer, gyors offline Nokia térkép stb.. Bátran ajánlom másnak is : )
Előnyök:

Gyors, jól optimalizált op. rendszer (most is arról írok). Ritka, mindenki megcsodálja, NOKIA minőség!

Hátrányok:

Nincsen..

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (20) | Nem (0)
ti
a nokiásoknak ajánlom de érdemes kiprobálni másoknak is.
Előnyök:

Nekem nagyon be jőtt a telefon,
volt már dolgom sony arc, lg optimus és valamilyen hasonlo kategóriás samsungal és sonykkal de sztem ez magasa felül múlja őket igaz h azoknak nagyobb a képernyője. Nem tudom az előző kommentelőknek mi volt a problémájuk a wifivel mert nekem tőkéletesen működik kb 30m re a wifitől majdnem max a térerő jah és elég gyors is a net . Az érintőképernyője az is tőkéletes, meg a telefon is gyors nel kell váralozni ha több dolgot csonálunk egyszerre egyből reagál. Persze nem azt mondom h ez a legjobb telefon de az árát bőven megéri.

Hátrányok:

A képernyője lehetne kicsit nagyobb .

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (10) | Nem (1)
Macska 32
Semmiképpen se vedd meg. Nem nyújt többet, mint egy átlagos normál telefon. Nincs rajta net, mert nem jön, sem térkép, sem semmi. Csak a fényképezője jó, de a képeket ne tudod sehova küldeni. Ennyi pénzért egy rakat jó fényképezőt kapsz.
Előnyök:

Alig vannak a konkurenciához képest. Nincs előnye! !! !! Mit írjak még? ?? Szemét.

Hátrányok:

Rengeteg. A legfontosabb, hogy nem tudsz vele netezni. Mármint wifivel. Nem érzékel semmit. Tiszta pénzkidobás.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (18)
kitöltöttem
Senkinek sem ajánlom. Csak a baj van vele. Nem megy rajta a net, mármint wifivel. Sem a mailek, sem skype. Nem tölt be semmit, egyszerűen nem érzékeli a wifit, csak ha egy méterre állsz a wifitől. Vagyis használhatatlan. Ne vedd meg! Nagyot szívsz vele.
Előnyök:

Először szép, logikusnak tűnik, meg hasonlók. De ez hamar elmúlik.

Hátrányok:

Rengeteg van. Nem lehet vele netezni. Skypolni főleg nem. Ott állok a wifi mellett 1 m-re és mégsem érzékeli. Ennyit arról, hogy netes dolgokat lehet vele használni. Amúgy a fényképezője jó, de mit ér, ha a net elérhetetlen? Soha, soha többé Nokia! !! Egy hulladék !! !! Nehogy megvedd! !! ! Nincs benne trágár kifejezés, az nem ilyen.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (15)
Halleluja
Az aksi lehetne erősebb.

Ha a Nokia folytatta volna ezt a vonalat, nem lenne ekkora szószban mint most.
Előnyök:

Ez a teló MINDEN pénzt megér.

Egy androidot nem lehet egy lapon említeni a Meego-val. EZ! a Trabant és az Audi különbség!

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (18) | Nem (0)
Réthalmi Tamás
Én ma láttam, fogtam a kezembe egy Nokia N9-et, ráadásul a 64 GB-os verziót.
Nem tudom mennyibe kerül, de én azt hiszem, hogy ár érték arányban minősíthetettlen. Aki ezt a telót dicséri, az nem fogott még a kezében egy
Sony S-t, Samsung S3-at vagy akár egy Iphone-t.
Ránézésre ég és föld a különbség.
Szerintem ez a Nokia a telefonok Trabantjának az utolsó csavarja, nem az Audija.
Az érintő képernyője pocsék. Egy jó dolog szól a telefon mellett az az oprendszere.
Nem is pazarlok több betűt erre a véleményre, csak annyit tanácsolok annak aki ilyen telefont vesz, hogy még megvétel előtt a kezében hasonlítsa össze egy másikkal. Nekem nagy csalódás volt. Eme véleményemet első körben használat nélküli tapasztalatokra alapozom kb. 10 perc után.

Nokia N9 64GB Mobiltelefon vásárlás 93 920 Ft-tól!
Sony Xperia S (32 GB, nekem ennyi is elég) Mobiltelefon: 81. 600 Ft-tól (2013. 01. 22. )

Android, Linux FOREVER.
Előnyök:

Linux alapú oprendszer. 16 GB tárhely

Hátrányok:

Nokia

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (35)
wlan
mindig nokiás voltam és nem bántam meg, nézegettem a Lumiát is, de a menüje nagyon nem tetszett
Előnyök:

gyönyörű, jár hozzá gumitok, a színei gyönyörűek, a fenti problémákkal én nem találkoztam (1 éve használom) sztem nem lassú, csöngés közben némítani kétféle képpen is lehet, nagyon jó benne a navigáció , a menu is gyors és könnyen elérhető

Hátrányok:

a front kamera felbontása nem az igazi és az alapbeálításban nem is lehet használni

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (14) | Nem (0)
Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.