Nokia Lumia 920 Mobiltelefon

90 000 Ft-tól 4 ajánlat
Árfigyelő Összehasonlítás
Szórakozzon velünk! Műholdas TV-csatornák már 990 Ft-ért!Szórakozzon velünk! Műholdas TV-csatornák már 990 Ft-ért!
VÉLEMÉNYEK ÉRTÉKELÉS SZERINT

3.4 %

6.8 %
Leghasznosabb vélemény
2014.06.24
Előnyök:

Nem Android Gyors, Stabil, Könnyen kezelhető, Jól testre szabható,...

Hátrányok:

Nagyon hamar lemerül, egy app nekem maximum időnek 1 nap 2 órát mér...

Minden vélemény - Nokia Lumia 920
Rendezés:
Dávid
Egy éve használom a készüléket, és ennyi idő elteltével még mindig elégedett vagyok vele, az akkumulátor gyors merülését leszámítva hátrányt nagyon nem tudok mondani. Egyetlen egyszer fagyott meg amit egy újra indítás orvosolt is (más gyártójú és rendszerű készülékemnél ez mindennapos) , céges ügyeket is intézek róla, levelezés, felhő alapú megosztások stb és egyenlőre még mindent gyorsan és egyszerűen meg tudtam vele oldani.
Bár azóta egy év eltelt, de nyugodt szívvel tudom ajánlani bárkinek aki elérhető áron szeretne egy stabil, gyors és megbízható készüléket. (persze csak ha fogékony a Metro csempe rendszerére)
Előnyök:

Nem Android
Gyors, Stabil, Könnyen kezelhető, Jól testre szabható, Strapabíró
Ár/Érték arányban a legjobb választás

Hátrányok:

Nagyon hamar lemerül, egy app nekem maximum időnek 1 nap 2 órát mért amit kibírt egyhuzamban közepes kihasználtságnál.

Tamás
Az egész egy rakás ...!

A Nokia addig volt jó, amíg a finnek készítették!
Mostmár ez is csak egy ócska kínai vacak lett!
Ezek után SOHA TÖBBÉ nem kell nokia!
Előnyök:

Az lett volna, hogy Nokia... WP8... háttértár... kamera.

Hátrányok:

5x volt szervizben -- 1x komplett készülékcsere, 2x (csak) alaplapcsere volt. -- Ezek után sem működött.
A tünetei:
újraindulás bármilyen művelet közben!
Aksi hamar lemerült (néhány óra alatt! )
Nincs térerő.
NFC csak önmagával kompatibilis...
stb.

Tamás
Némi (igen rövid! ) gondolkodás után úgy döntöttem, szakítok az androfosh-al, erre kifogtam egy (remélem nem széria-) hibás példányt. Illetve kettőt is, mert az első cserélve lett 72 órán belül.
Az op. rendszer, a kamera, a háttértár és az elegáns kinézete miatt választottam, de sajnos eddig még nem tudtam rendesen letesztelni.
Én már 2 éve használok win8-ast az asztali gépen, s ez döntő volt a választásban. Sikerült ezt a részét kipróbálnom: tökéletesen szinkronizál mind a pc-mmel, mind a Microsoft-fiókommal.
Ha bebizonyosodik, hogy nem szériahibás a készülékem, bátrabban fogom ajánlani mindenkinek.
Előnyök:

Egyenlőre NEM TUDOM!

Hátrányok:

Egy hónapja "van meg", 3 napig volt a kezemben. AZÓTA SZERVIZBEN VAN (harmadszor! ) és ráadásul ez már a második.

galikrek
NOKIA FAN letemre kijelentem ilyet tobbet nem veszek! !
pedig meg van az kezdetektol az osszes , ezert is vettem ezt ! !! !
pedig szifont akartam mar bannom

akinel nincs negativ baja hogy csinalja?
ilyen draga keszulekel tobbet vartam
lenyegeben mukodik hasznalom is

de kellet hozza szereznem es ajanlom ha meg veszi
vezetek nelkuli toltott ! ! de ne a parnasat , ,fatboy , , csak dragabb es semmi ertelme-napi toltesnel minden nap ki be dugdosni , elraktam vesz toltonek a normalt pl-munka helyre es a wifi szivja az aksit
es ajanlom kulon miutan megszivtam a kulso akksi-katt menet kozbe is lehessen tolteni ha vessz lenne , HIDD el szukseg lessz ra
Előnyök:

-offline navigacio, ,gyarilag, ,
-kijelzo, , jo nagy, ,
-nokia garancia -volt ra szukseg , szerviz halozatra ertem
-lehet vezetek nelkul tolteni, minden nap rajta van ! !, dee nem adnak hozza csak jo dragan veheted meg : S
-hardver gyors pedig csak 2 magos rendszer
-leddes a vakuja, , mini lampa , ,
-wifi net nem rossz
ennyi tobb nem lehet
valaki azt mondja hogy a , ,kamera, , nem veszelyes lehet vele fotozni de nekem meg olyan csuda nagy kepett nem sikerult vele csinalni amivel azt mondanam ez igen , ne tudta volna az elozzo szeria pl n95-8gb vagy az n8

Hátrányok:

--- az ara nem eppen olcso
-akksi nem bir 1 napott , ha nem csinalok semmit csak ra se nezzek max 2,
00 pont se er az akksi persze akkor merul le amikor kellene hogy menjen! !
-mar az elso ket honapba lefagyas fogaskerek futas 3 gombos nyomkodas
majdnem megint gari , semmi nem maradt meg felho biztonsagi mentes az se segitett
- hang iranyitas nincs csak haziko nyelvu meg angol , nemet , szegyen de magyar az nincs ! !!
miert nem lehet a csengo hangott es a zene es video hangokatt kulon valasztani durva hiba! !
-nokia nev ! ! elveszet miert nem csinalt androidott? ?ha mar eladta a win, ,foss, ,phone! !!
-bluetooth menu csak akkor latjak a keszulekek ha nyitva van a menu szerintem ez se ertelmes
-haterkep megint nincs pluusz 1 fomenu miert nem lehet ? ?csak a kepernyo-zarnal
-csempek nem frissulnek csak jo ha naponta : D vagy ha megnyitod az alkalmazast

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (15)
4 hónapja
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: mediamarkt.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Legyen benne vezeték nélküli töltés, nfc és lehetőleg ne Android operációs rendszer legyen a készüléken.

Előnyök:

Azt kaptam amit szerettem volna, szerintem a nokia még mindíg jó készülékeket gyárt.

Hátrányok:

nincs hátránya jelenleg.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (2) | Nem (2)
Vercingetorix
Az ötödik frissítésre érkezett Black Edition WP8 OS gyors, nem fagy le.
A lekerekített hosszanti éleknek köszönhetően jó a fogása, akárcsak az 925-é, bár ez utóbbi a fémszegély miatt könnyen kicsúszik a kézből és csak 16G-s.
Mérete az egykezességi határon van, és még elfér legtöbb nadrág-, kabát- és táskazsebben. az Az unibody ház erőt sugárzó, cicomamentes, de mégis elegáns. A sima felületre tett telefon alá kerülő homokszemek mély karcokat okozhatnak, ezért, a karcálló Gorilla Glass 2 ellenére, vásárlás után egy bankkártya segítségével azonnal tettem rá védőfóliát.
Zenelejátszója kiváló, de nem jobb a Nokia 5800 XpressMusic-nál.
Hangszínszabályozója hétsávos, 18 előbeállítással.
Az N8/920 kamerapárbajban többnyire a 920-at láttam jobbnak, az N8 a vakus képeknél dominált, xenon vakuja jobb a 920 dupla LED vakujánál.
A fülhallgató minőségi, van basszus is, a puha gumiharangok nem nyomják a fület, órákig lehet zenét hallgatni. Az Y ág egyik szárán van egy ki-Tovább
Előnyök:

Másfél évvel a megjelenése után félár.
Ergonómia, minőségi kivitelezés, alig láthatóak az illesztési hézagok.
Ütésálló unibody ház.
Remek optikai képstabilizátor, a felvett videók nem ugrálósak.
Éles, kontrasztos, szuperérzékeny képernyő.
32GB memória.
Vezeték nélküli tölthetőség.

Hátrányok:

Védtelen kameranyílás.
Elhúzós feloldógomb helyett nyomógomb.
Rossz formájú fülhallgató és töltő.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (7) | Nem (0)
4 hónapja
Frici a terméket itt vásárolta: mediamarkt.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

A viszonylagosan jó ár, illetve az, hogy a készülék elég jó műszaki paraméterekkel bírt.

Előnyök:

Egy jónevű, hagyományosan jó telefon, tudja azt ami egy telefontól elvárható

Hátrányok:

Nincs, hacsak nem az op rendszer, amely kissé merev. Mostanában olyan hírek terjednek, hogy a legújabb NOKIA készüléken már ANDROID fut

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (4)
4 hónapja
Gergő a terméket itt vásárolta: mediamarkt.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

- Megfelő minőségű kamera, éjjeli, nappali fotózáshoz is.
- Optikai képstabilizátor.
- Nem alggos megbízható oprendszer(WinPhone8)
- Megbízható offline turn by turn navigáció
- Legalább 32 gb os tárhely
- NFC, vezetéknélküli töltési lehetőség
- Megfelelően erős hardver
- maximum 4, 5"-ös kijelző
- Ms office kompatibilitás
- Mindez megfizethető áron egy számomra megbízható gyártótól

Előnyök:

Az elvárásaimnak tökéletesen megfelel. A kamerája kitűnő képeeket készít éjjel is. Oprendszer gyors és tabil nem akad fenn azon se ha skype videóhívás közben, zenéthalgatok és böngészek a holapokat az asztali pc-sen megjelenítve. Sokaknak nem tetszik a telefon súlya én külön örülök neki. Egyrészt nem kelti az "olcsó kína kacat" érzést, valamint fotózás közben könyebb stabilan tartani ezzel is segítve a képstabilitást. Az az üzemidőre is sokan panaszkotak nekem 2, 5 napot bírt ki úgy hogy ebben volt 1 óra 3d-s játszás wifi kapcsolattal, 3 óra zenehalgatás, 1 óra internetezés szintén wifivel, valamint 1 óra 40 perces skype beszélgetés ezt is wifin lebonyolítva. Ezek után még 18% on volt az akkumulátor ez még minimum 5-10 órán át is életben tartotta volna a telefont.

Hátrányok:

Az összes bennem felmerült hiányosságot hamarosan javítják a 8. 1 es frissítéssel. Ezek voltak, IE vel nem lehett fel illetve letölteni(letölteni le lehett csak nem lehett elmenteni). File explorer/picker hiánya.

Márk
Már egy ideje megvan és tökéletes : D
Előnyök:

Törhetetlen, gyors, kamerája profi

Hátrányok:

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (2)
5 hónapja
kenyereslajcsi a terméket itt vásárolta: mediamarkt.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Windows phone, jó ár-érték arány

Előnyök:

1GB RAM, jó kamera, szép formavilag, egyszerűen minden!

Hátrányok:

Nem nagyon tapasztaltam, de ha van is, a WP 8. 1-ben javítva lesz!

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (3) | Nem (0)
Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.