Nokia Lumia 920 Mobiltelefon

65 600 Ft-tól 10 ajánlat
Árfigyelő Összehasonlítás
Új lakásbiztosítás min. -38% online , Lakásszervíz 24 szolgáltatássalÚj lakásbiztosítás min. -38% online , Lakásszervíz 24 szolgáltatással
VÉLEMÉNYEK ÉRTÉKELÉS SZERINT

3.6 %

3.6 %
Leghasznosabb vélemény
2014.01.22
Elegem lett a csili-vili, csicsás, de legalább instabil Android rendszerből... Összehányt, felesleges króm csíkokkal ellátott készülékek, 4 maggal szaggató/ leálló/ el nem induló alkalmazások, fagy...
Előnyök:

Gyors Kamera Megbízható Nokia WP8!

Hátrányok:

A többség szerint nehéz, de szerintem meg pont, hogy minőségi érzés...

Minden vélemény - Nokia Lumia 920
Rendezés:
galikrek
NOKIA FAN letemre kijelentem ilyet tobbet nem veszek! !
pedig meg van az kezdetektol az osszes , ezert is vettem ezt ! !! !
pedig szifont akartam mar bannom

akinel nincs negativ baja hogy csinalja?
ilyen draga keszulekel tobbet vartam
lenyegeben mukodik hasznalom is

de kellet hozza szereznem es ajanlom ha meg veszi
vezetek nelkuli toltott ! ! de ne a parnasat , ,fatboy , , csak dragabb es semmi ertelme-napi toltesnel minden nap ki be dugdosni , elraktam vesz toltonek a normalt pl-munka helyre es a wifi szivja az aksit
es ajanlom kulon miutan megszivtam a kulso akksi-katt menet kozbe is lehessen tolteni ha vessz lenne , HIDD el szukseg lessz ra
Előnyök:

-offline navigacio, ,gyarilag, ,
-kijelzo, , jo nagy, ,
-nokia garancia -volt ra szukseg , szerviz halozatra ertem
-lehet vezetek nelkul tolteni, minden nap rajta van ! !, dee nem adnak hozza csak jo dragan veheted meg : S
-hardver gyors pedig csak 2 magos rendszer
-leddes a vakuja, , mini lampa , ,
-wifi net nem rossz
ennyi tobb nem lehet
valaki azt mondja hogy a , ,kamera, , nem veszelyes lehet vele fotozni de nekem meg olyan csuda nagy kepett nem sikerult vele csinalni amivel azt mondanam ez igen , ne tudta volna az elozzo szeria pl n95-8gb vagy az n8

Hátrányok:

--- az ara nem eppen olcso
-akksi nem bir 1 napott , ha nem csinalok semmit csak ra se nezzek max 2,
00 pont se er az akksi persze akkor merul le amikor kellene hogy menjen! !
-mar az elso ket honapba lefagyas fogaskerek futas 3 gombos nyomkodas
majdnem megint gari , semmi nem maradt meg felho biztonsagi mentes az se segitett
- hang iranyitas nincs csak haziko nyelvu meg angol , nemet , szegyen de magyar az nincs ! !!
miert nem lehet a csengo hangott es a zene es video hangokatt kulon valasztani durva hiba! !
-nokia nev ! ! elveszet miert nem csinalt androidott? ?ha mar eladta a win, ,foss, ,phone! !!
-bluetooth menu csak akkor latjak a keszulekek ha nyitva van a menu szerintem ez se ertelmes
-haterkep megint nincs pluusz 1 fomenu miert nem lehet ? ?csak a kepernyo-zarnal
-csempek nem frissulnek csak jo ha naponta : D vagy ha megnyitod az alkalmazast

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (7)
1 hónapja
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: mediamarkt.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Legyen benne vezeték nélküli töltés, nfc és lehetőleg ne Android operációs rendszer legyen a készüléken.

Előnyök:

Azt kaptam amit szerettem volna, szerintem a nokia még mindíg jó készülékeket gyárt.

Hátrányok:

nincs hátránya jelenleg.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (0)
Vercingetorix
Az ötödik frissítésre érkezett Black Edition WP8 OS gyors, nem fagy le.
A lekerekített hosszanti éleknek köszönhetően jó a fogása, akárcsak az 925-é, bár ez utóbbi a fémszegély miatt könnyen kicsúszik a kézből és csak 16G-s.
Mérete az egykezességi határon van, és még elfér legtöbb nadrág-, kabát- és táskazsebben. az Az unibody ház erőt sugárzó, cicomamentes, de mégis elegáns. A sima felületre tett telefon alá kerülő homokszemek mély karcokat okozhatnak, ezért, a karcálló Gorilla Glass 2 ellenére, vásárlás után egy bankkártya segítségével azonnal tettem rá védőfóliát.
Zenelejátszója kiváló, de nem jobb a Nokia 5800 XpressMusic-nál.
Hangszínszabályozója hétsávos, 18 előbeállítással.
Az N8/920 kamerapárbajban többnyire a 920-at láttam jobbnak, az N8 a vakus képeknél dominált, xenon vakuja jobb a 920 dupla LED vakujánál.
A fülhallgató minőségi, van basszus is, a puha gumiharangok nem nyomják a fület, órákig lehet zenét hallgatni. Az Y ág egyik szárán van egy ki- bekapcsoló gomb, megsporólható a képernyő bekapcsolás. A lecsapott hát miatt nehézkes a fülbe tuszkolás, s a bekapcsoló gomb lekerekítetlen éle könnyen beleakad az ingnyakba.
A töltő háromszög alakú, lapos, s a hozzá kapott négyszögű adapterrel kellően esetlen páros ahhoz, hogy a szűkebb helyek szorulósabb aljzataiba való dugdosás után hamar döntést hozzunk a még kósza tervként bennünk lapuló vezeték nélküli töltő vásárlásról. Ha ez hátsó szándék volt, gratula Nokia, nálam bejött. Van 3-ik töltésmód is, USB kábelen keresztül.
Takarékos üzemmódban, kis fényerővel egy töltéssel simán kibír két nap többórás zenehallgatást, néhány rövid beszélgetést és metrózás közbeni játékot.
Telenor feltöltőkártyával a számlaegyenleg *111# -el bármikor ingyen lekérdezhető.
Előnyök:

Másfél évvel a megjelenése után félár.
Ergonómia, minőségi kivitelezés, alig láthatóak az illesztési hézagok.
Ütésálló unibody ház.
Remek optikai képstabilizátor, a felvett videók nem ugrálósak.
Éles, kontrasztos, szuperérzékeny képernyő.
32GB memória.
Vezeték nélküli tölthetőség.

Hátrányok:

Védtelen kameranyílás.
Elhúzós feloldógomb helyett nyomógomb.
Rossz formájú fülhallgató és töltő.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (0)
1 hónapja
Frici a terméket itt vásárolta: mediamarkt.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

A viszonylagosan jó ár, illetve az, hogy a készülék elég jó műszaki paraméterekkel bírt.

Előnyök:

Egy jónevű, hagyományosan jó telefon, tudja azt ami egy telefontól elvárható

Hátrányok:

Nincs, hacsak nem az op rendszer, amely kissé merev. Mostanában olyan hírek terjednek, hogy a legújabb NOKIA készüléken már ANDROID fut

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (2)
1 hónapja
Gergő a terméket itt vásárolta: mediamarkt.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

- Megfelő minőségű kamera, éjjeli, nappali fotózáshoz is.
- Optikai képstabilizátor.
- Nem alggos megbízható oprendszer(WinPhone8)
- Megbízható offline turn by turn navigáció
- Legalább 32 gb os tárhely
- NFC, vezetéknélküli töltési lehetőség
- Megfelelően erős hardver
- maximum 4, 5"-ös kijelző
- Ms office kompatibilitás
- Mindez megfizethető áron egy számomra megbízható gyártótól

Előnyök:

Az elvárásaimnak tökéletesen megfelel. A kamerája kitűnő képeeket készít éjjel is. Oprendszer gyors és tabil nem akad fenn azon se ha skype videóhívás közben, zenéthalgatok és böngészek a holapokat az asztali pc-sen megjelenítve. Sokaknak nem tetszik a telefon súlya én külön örülök neki. Egyrészt nem kelti az "olcsó kína kacat" érzést, valamint fotózás közben könyebb stabilan tartani ezzel is segítve a képstabilitást. Az az üzemidőre is sokan panaszkotak nekem 2, 5 napot bírt ki úgy hogy ebben volt 1 óra 3d-s játszás wifi kapcsolattal, 3 óra zenehalgatás, 1 óra internetezés szintén wifivel, valamint 1 óra 40 perces skype beszélgetés ezt is wifin lebonyolítva. Ezek után még 18% on volt az akkumulátor ez még minimum 5-10 órán át is életben tartotta volna a telefont.

Hátrányok:

Az összes bennem felmerült hiányosságot hamarosan javítják a 8. 1 es frissítéssel. Ezek voltak, IE vel nem lehett fel illetve letölteni(letölteni le lehett csak nem lehett elmenteni). File explorer/picker hiánya.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (0)
Márk
Már egy ideje megvan és tökéletes : D
Előnyök:

Törhetetlen, gyors, kamerája profi

Hátrányok:

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (0)
2 hónapja
kenyereslajcsi a terméket itt vásárolta: mediamarkt.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Windows phone, jó ár-érték arány

Előnyök:

1GB RAM, jó kamera, szép formavilag, egyszerűen minden!

Hátrányok:

Nem nagyon tapasztaltam, de ha van is, a WP 8. 1-ben javítva lesz!

2 hónapja
Gábor a terméket itt vásárolta: electromarket.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Elsősorban Windows Phone op. rendszer, kijelző nagysága, kamera tulajdonsága. Beépitett memória (32Gb).

Előnyök:

Teljesen meg vagyok elégedve a telefonnal. Egyszerűen úgy jó, ahogy van.

Hátrányok:

Az akksi 2-3 nap wifi mellett, ami bőven jó más termékekhez viszonyitva, de azért egy kicsivel kevesebb a Lumia 625-nél.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (2) | Nem (0)
Heszperosz
Kategóriájában talán a legjobb választás.
Előnyök:

Az iOS és a Windows alapú telefonoké a jövő. Az android pusztán egy remek üzleti fogás volt a Google részéről. Ez a termék ismét ezt bizonyítja . Amikor kézbe veszi az ember érzi , hogy olyan emberek készítették akik értenek a dolgukhoz. A borítás erősebb az acélnál a hardwere villámgyorssá teszi a kijelző képe pedig tűéles, a kamera pedig hozzá értő kezekben talán szebb képet csinál mint a valóság. A súlya pedig csak olyanokat zavar akik szendvicskészítésnél egy rúd szalámi felemeléséhez is darut használnak.

Hátrányok:

Még kell egy kis idő , hogy minden alkalmazás megtalálható legyen itt is.

balanyi attila
Inkább egy Lumia, mint ezer androidos gagyi műanyagba zárt túlcsicsázott drága akármilyen készülék.
Előnyök:

Tökéletes minden szempontból, masszív, jó kamera, egyszerű op-rendszer ami nagyszerű, nem fagy le

Hátrányok:

Aksi, és ha hibásat fogsz ki, mint én, hosszú a szervizidő...

Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.