Samsung UE40F6100

118 890 Ft-tól 37 ajánlat
Árfigyelő Összehasonlítás
Termékvariációk
80 cm 116 cm Összes
itt találod, hogyan kaphatod vissza K&H okos számlacsomagod havi díjátitt találod, hogyan kaphatod vissza K&H okos számlacsomagod havi díját
VÉLEMÉNYEK ÉRTÉKELÉS SZERINT

0 %

7.7 %
Leghasznosabb vélemény
2014.04.03
Pont ugyan ilyen tv-t vettem alig több, mint 2 éve 180 000 forintért.... A száma UE40D6100. Ugye a D vagy az F a kadás évét jelöli. Gyakorlatilag a 2 éves garancia lejárta után 3 hónappal elromlott..... KIJELZŐCSERE! kb 100 ezer! Szerintetek?
Minden vélemény - Samsung UE40F6100
Rendezés:
3 napja
Simon Ferenc a terméket itt vásárolta: euronics.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Az ár érték arány, és amilyen szolgáltatást nyújt ez a televizíó. Nagyon szép a képe, a hangja nem tökéletes, mert a házimozim csak a TV műsoroknál szól, a filmeket amit laptopról játszok le azt nem támogatja a TV, ezért a filmeknél a mélyhang eléggé hiányzik, ezt én elég nagy hibának tartom. Azért kellene vennem
egy másik házimozit, amivel optikai kábelen lehet csatlakozni, de ez elég drága lenne, ezért jelenleg így használom. A filmek lejátszása nagyon jó, minden típust Mkv-t is lejátszik nagyon jó minőségben. Összeségében meg vagyok elégedve a vásárolt termékkel.

Előnyök:

Kiváló képminőség !

Hátrányok:

A hangjával nem vagyok megelégedve, a filmek lejátszásánál, nem támogatja a házimozimat.

5 napja
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: ematrix.hu

Àr garancia minőség

Előnyök:

Szép képe van; könnyű ....

Hátrányok:

Nincs egyelőre

2 hete
Pisti
Szerintetek?
3 hete
SR a terméket itt vásárolta: electromarket.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Ár, minőség, garancia és elérhetőség volt a legfontosabb szempnt számomra. Minimum 200Hz frissítésű készüléket szerettem volna, ezért ez alap követelmény volt, viszont fölösleges SMART funkció nélkül, mivel én Apple TV-t használok rákötve, ami ugye eléggé felokosítja : )

Előnyök:

Szép kép, jó színhűség, 200Hz képfrissítés (így a 3D is belekerült ami számomra nem volt igény, de kipróbálva meglepően jó) nincs SMART funkció

Hátrányok:

Lehetne rajta több HDMI bemenet

2 hónapja
Jencks a terméket itt vásárolta: ematrix.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Ismerősömnél láttam és megfelelőnek találtam számomra. Sajnos csak erre futotta, de kiváló televízió! Képminőség HD-ben penge(szolgáltatótól függ) sd-ben viszonylag jó(Digi).

Előnyök:

Egyszerű menü, szinte azonnal nézhető. Talpán forgatható.

Hátrányok:

Csak 1usb, csak 2hdmi

3 hónapja
Ati a terméket itt vásárolta: ematrix.hu

Ar ertek arany. A smart funkciok nem erdekeltek, meretben 40" körülit akartam

Előnyök:

Szep kep.

Hátrányok:

meg nem tudom

Mészáros Zsolt
Nagyon szép képe van : ) Jobb mint a Samsung UE40EH6030.
Előnyök:

Sokkal gyorsabban kezeli a külső Maxell tank 1 TByte-os HDD-t (vinyót) , mint a Samsung UE40EH6030-as (2012-es elődje).
Ezt onnan tudom, hogy nekem a 6030-as, öcsémnek meg ez van meg és ugyanazzal a vinyóval hasonlítottuk : )

Hátrányok:

A 3D szellemkép effekt (Crosstalk ) itt is jelen van olykor...

Tóbiás Krisztián
A jelenlegi áron szerintem mindenképpen megéri. Smart funkció nagyon kevés embernek számít, szerintem felesleges is így ez nem csökkenti az értékét. Eh6030at rendeltem meg eredetileg, de közben láttam hogy ez ugyan annyi és mivel annak az utódja inkább ezt vettem meg.
Előnyök:

- a képe gyönyörű, kifogástalan, a sokkal drágább tévéktől egyáltalán nem különbözik
- a digitális adókat szebben hozza be mint a 8000 forintos set-top-box készülékünk
- MINDEN fájlt lejátszik pendriveról, sokkal többet mint a hivatalos oldalon ki van írva (3d-s mkv-t is értelem szerűen)
- A 3D mód half-ou és half-sbs filmek esetén SEM vibrál, TÖKÉLETES a minősége
- könnyű gombelemes 3d-s aktív szemüveg, talán a legkönnyebb amit eddig viseltem aktív szemüvegekből
- gyors 3d váltás
- olcsóbb mint a hasonló vetélytársai
- Sport mód a meccs nézésekhez, amivel tényleg még jobb a kép

Hátrányok:

- ethernet kábel nincs ami zavaró
- csak 2 hdmi és csak 1 usb port
- picit lassú a csatornák közötti váltás

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (5) | Nem (0)
4 hónapja
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: ematrix.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Szempont volt, hogy legalább 200 Hz-es legyen és tudja a PIP funkciót, valamint legyen rajta scart, usb és ethernet csatlakozás. Nem akartam smart tv-t és igazából 3D-t sem, de az utóbbi ebben a kategóriában már mindegyik készülékben benne van. Egyetlen kivételtől eltekintve azt kaptam amire számítottam.

Előnyök:

Nagyon szép a képe, rövid próbálkozások után jól személyre szabhatóak a beállítások.

Hátrányok:

A leírtakkal ellentétben nincs benne Ethernet (UTP) csatlakozás. Ez azért jól jött volna, hogy közvetlenül összeköthessem a számítógéppel. Így mindamellett, hogy macerásabb, csak USB-ről tudok pl. számítógépen tárolt filmeket megnézni, és ilyenkor valamiért nem lehet a külső hangszórót (házi mozi rendszert) sem használni.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (4) | Nem (0)
4 hónapja
Csefán Csaba
Tavaly még nem gondolkodtam processzor sebességben, ma már ezt a terméket felülmúlták utódai.
Talán csak a betöltési sebesség írható a rovására, de mozizásra zenehallgatásra akár saját netkapcsolatával is használható, élvezhető.
Kategóriájában a márka elérhető áron kapható.
Minőségében az elvártnál magasabb szintet nyújt, ez főleg a tudásában nyilvánul meg.
Előnyök:

Vásárláskor kicsit féltem a Samsung márkától, de kellemesen csalódtam.
Az elvárásaimon felül teljesít. Lassan egy éve használom és remek készülék.
Gond nélkül fut rajta szinte az összes film formátum.
Hálózatban asztali gépről nézek 30-40 Gigás MKV filmeket időigényes másolgatások nélkül.
Mióta megvan a médialejátszómra nem volt szükség.

Hátrányok:

Egyedül a mérete amin változtatnék, de az ugye pénztárcafüggő :)

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (6) | Nem (2)
Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.