Saeco Via Veneto De luxe Kávéfőző

27 900 Ft
Árfigyelő Összehasonlítás
Licitálj a termékre a aukciós oldalon!
VÉLEMÉNYEK ÉRTÉKELÉS SZERINT

0 %

5.3 %
Leghasznosabb vélemény
2009.06.04
Gyorsan és finom kávét főz. Egyetlen kifogásom, hogy a zacc eltávolítása nem olyan kényelmes és hatásos, mint pl. a sokkal olcsóbb Rowenta Allegróban. Ui. a kanálban nincs kiemelő kar. Jó cappuccinót is lehet vele készíteni, bár csak kézi gőzöléssel. Lehet hozzá venni cappuccino készítő adaptert, de nagyon drágán (közel annyi, mint a főző ára). A Via Veneto Cappucino típusban (ezt csak katalógusban láttam) ez standard tartozék, olcsóbb áron..De azért nagyon jó a Via Veneto...
Minden vélemény - Saeco Via Veneto De luxe
Rendezés:
1 éve
Dusán a terméket itt vásárolta: plazamarket.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Megbízható terméket kerestem, megfizethető áron. Elolvastam a kávéfőzőről írt haszálói véleményeket, sok pozitív visszajelzés van róla.

Előnyök:

Finom krémes, habos kávét főz, egyszerű a kezelése. Elég csendes működés közben, a csészék sem ugrálnak, "másznak" el. A gőzölő funkciója is rendben működik, szépen felhabosítja a kávét.

Hátrányok:

Nem a termék hátránya, inkább a PlazaMarketé ahol vásároltam a kávéfőzőt, hogy futárszolgálattal küldték a terméket, kibontáskor vettük észre, hogy a víztartálya repedt(kb 2 deci vizet lehet bele tölteni csak). Ezt telefonon és mail-ben is jeleztük kb már 1 hónapja, azóta sem értesítés, sem új tartály, amit igértek! :(((((

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (0)
1 éve
Irma a terméket itt vásárolta: plazamarket.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

A kávés blogokon ezt a terméket ajánlották, hogyha valaki jó minőségű kávét szeretne otthon főzni, de nem engedheti meg magának a drága készülékeket.

Előnyök:

Tényleg szuper kávét lehet főzni vele. A tejhabosítóval nem csak a kapucsínómra gőzölhetem a tejet, hanem a gyerekek részére is készíthetek felhabosított tejből finom kakaót.

Hátrányok:

A tudásához képest elég gyenge dizájn. Jó lenne, ha a gőzőlőkar néhány centivel jobban oldalra hajtható lenne, most sokszor magára csöpögteti a tejet.

Gyöngyi
Örök kávészerelem. Nem ugrassz be többé ide-oda holmi porkávét lehörpinteni. Ez a kis gép olyan jó kávét főz neked, amit csak az igazi professzionális kávéfőzdékben überolhatnak.
Előnyök:

Ellenállhatatlan, krémes eszpresszó főzhető vele. Alig várom a reggeleket, hogy elkezdődhessen a kávészertartás.
Talán ez az a készülék, ami már jó kávét ad, de még megfizethető áron beszerezhető. Egyszerű, nem hangos, nem dől "orrán-száján" a zaccos víz, nem táncol el a csésze alóla, mint sok más készüléknél. Praktikus csöpögtető tálca, amely jól tisztítható.

Hátrányok:

A tejhabosító karja lehetne oldalra jobban kihajtható.
Túl egyszerű, gagyi műanyag burkolat. Ízlés kérdése, de egy dizájnosabb, fiatalosabb, színes kinézet nekem jobban bejön.
A víztartály és a teteje nem túl praktikusan helyezhetőek be, nem igazán jó a fogásuk, nem esik kézre.

2 éve
Beke Vincéné a terméket itt vásárolta: electronicoutlet.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

A családban már vásároltunk egy ilyen készüléket.

Előnyök:

Könnyen kezelhető, és jó kávét főz.

Hátrányok:

A második vásárlásnál nem találtunk magyar nyelvű leírást.

Bandi
kb. 1 év használat után tönkrement a vízpumpa. Napi 2x főztem vele kávét.
Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (2) | Nem (0)
matez
Olasz KV főző legyen
Előnyök:

ár/érték arányban legjobb a piacon, izletes krémes kv készíthető vele...

Hátrányok:

KV daráló beszerzése kötelező ha profi kv-t szeretne inni az ember..

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (1)
2 éve
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: presszokavefozo.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

finom kávét főzzön, elfogadható áron.

Előnyök:

Amikor iszom a kv.főző által előállított kávét, Olaszországban érzem magam.

Hátrányok:

Nincs

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (0)
2 éve
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: bemutatoterem.net

ár6érték arány

Előnyök:

tudja amit vártam

Hátrányok:

nincs

Eszter
Remek kávét főz! És micsoda tejhabot készít!
Előnyök:

Egyszerű használni, az ára is elfogadható. Kis helyen elfér és kulturált a kinézete.

2 éve
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: plazamarket.hu

Ár/minőség arány.

Előnyök:

Jól működik, egyszerű takarítani.

Hátrányok:

Kicsit jobb minőségű kávét vártam.

Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.