Philips HD8323 Poemia Focus Kávéfőző

21 739 Ft-tól 19 ajánlat
Árfigyelő Összehasonlítás
Licitálj a termékre a aukciós oldalon!
VÉLEMÉNYEK ÉRTÉKELÉS SZERINT

3.9 %

9.8 %
Leghasznosabb vélemény
2014.07.11
Aki jó finom presszókávét akar inni annak mindenképpen ajánlom! Nekem két éve van meg és hibátlanul működik! !! Mielőtt szervizbe rohannánk vele: -Ha nem tesszük bele rendesen "kattanásig" ...
Előnyök:

Minőségi finom krémes kávét főz! Egyszerű kezelhetőség! Kis hel...

Hátrányok:

Engem zavar, hogy a kapcsológomb hátul van (Bár lehet hogy a gyere...

Minden vélemény - Philips HD8323 Poemia Focus
Rendezés:
2 hete
H.József
Aki jó finom presszókávét akar inni annak mindenképpen ajánlom!
Nekem két éve van meg és hibátlanul működik! !!
Mielőtt szervizbe rohannánk vele:

-Ha nem tesszük bele rendesen "kattanásig" a víztartályt akkor folyni fog mindenhol a víz, erre FIGYELJÜNK ODA!
A KÁVÉ CSAK AKKOR LESZ FORRÓ, ha már az alsó kijelző lámpa is VILÁGÍT, akkor van üzemkész állapotban a főző! (sokan írták hogy hideg a kávé, ez ezért van)
Mindenki szánja rá az időt és olvassa el a hozzá kapott leírást!
Két három alaklom és bele lehet jönni, nem bonyolult!
Többen írták hogy kicsi a víztartály, és 3-4 naponta vizet kell bele tölteni, na most ha valaki tényleg szereti a kávét, akkor MINDEN KÁVÉ FŐZÉS ELŐTT FRISS HIDEG VÍZZEL TÖLTI FEL A KÉSZÜLÉKET!
A kávéfőző karját is pontosan kell a helyére illeszteni, hogy ott is mindenhol jól záródjon!
Ha egy kicsit is odafigyel mindenki, akkor ez a főző sok örömet fog okozni, mint ahogyan nekem is teszi évek óta!
Sok örömet kívánok mindenkinek hozzá! !!
Előnyök:

Minőségi finom krémes kávét főz!
Egyszerű kezelhetőség!
Kis helyigényű!
Minőségi termék!

Hátrányok:

Engem zavar, hogy a kapcsológomb hátul van (Bár lehet hogy a gyerekek miatt tették oda)

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (0)
1 hónapja
Gergő a terméket itt vásárolta: bemutatoterem.net
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Szép kivitele legyen, finom presszókávét készítsen.

Előnyök:

Egyszerű kezelni, zökkenőmentesen működik.

Hátrányok:

Nincs

1 hónapja
Rita a terméket itt vásárolta: bemutatoterem.net
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Fontos volt, hogy 15 bar nyomású legyen, könnyen kezelhető, szép, viszonylag kis helyen elférjen és az ára megfelelő. A drágább kategóriába sorolom, de megérte megvásárolni. Őrölt kávét és kávépárnát is lehet használni. Egyszerre két pohárba is elvégezhető a lefőzés. Előnyt jelentett, hogy tejhabosításra is alkalmas, így kapucsínót is tudok készíteni. A márka ismert volt számomra, az eddigi termékekkel elégedett voltam. Nem csalódtam, valóban megbízhatóan működik és a lefőzött kávé nagyon finom, ha megfelelő kávét használunk.

Előnyök:

Könnyen kezelhető. A lefőzött kávé nagyon finom, ha megfelelő kávét használok. Kis helyen elfér. Őrölt kávét és kávépárnát is lehet használni. Egyszerre két pohárba is elvégezhető a lefőzés. Tejhabosításra is alkalmas, így kapucsínót is lehet vele készíteni. Megbízhatóan működik, ha betartjuk a leírásban felsoroltakat.

Hátrányok:

Egyelőre nem tapasztaltam negatívumot.

Dodo
Még egyszer nem vennék ilyen kávéfőzőt.
Előnyök:

Finom kávét főz. Nagy része könnyen tisztítható.

Hátrányok:

Igen, sajnos hátul van a bekapcsoló gomb. Magától a készülék nem kapcsol ki, így erre nagyon oda kell figyelni.
A csepptálca tisztítása nehéz, ha beleszáradt a kávé, akkor még áztatni is kell, nehéz tisztán tartani a kis rekeszeket, elvezetőket.
A kávé tartályban áll a víz, mire a szemetesig eljutok, vagy a markom, vagy a konyha van tele kávévízzel.
A kávészűrőből a kávézaccot nehezen lehet kiszedni.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (1)
2 hónapja
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: bemutatoterem.net
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Főzött kávé, megfelelő nyomás (15 bar) , ár/minőség arány, könnyű kezelhetőség, könnyen beszerezhető, megfelelő márka

Előnyök:

Ára megfelel az adott minőségnek
Gyors
Könnyen használható
Finom kávét főz (persze ehhez megfelelő alapanyag szükséges)
Könnyen tisztítható

Hátrányok:

Többen említették a hozzászólok közül, hogy hangos. Mivel nem éjjel főzök kávét, ez egyáltalán nem zavar, de másoknál fontos szempont lehet. Egyébként nem hangosabb mint egy mikro, és rövidebb ideig is megy.

2 hónapja
Visa a terméket itt vásárolta: electropark.hu

Ismertem a kávéfőzőt.

Előnyök:

Ár- értékarány elfogadható.

Hátrányok:

Még nem tudom.

3 hónapja
Csikéné
Eddig párnás kávéfőzőnk volt. Azt azért vásároltam, mert akkor még csak én kávéztam. Azóta a férjem és én 2-2 kávét iszunk egy nap. Így az drága lett. Ezt azért választottam, mert őrölt és párnás kávét is lehet vele készíteni. A régi kávéfőző is ilyen hangos volt, a poharak ugyanígy rezegtek. Nekem nem furcsa. A szarvasi kávéfőzőnél sincs rögtön kávé, miután bekapcsolják. Ott is várni kell! Én ajánlani tudom! !!
Előnyök:

2014. 04. 24. -én vettem. Kiváló kávét főz. Meg vagyok vele elégedve, ezt vártam tőle.

Hátrányok:

Talán annyi, hogy kávét a bekapcsolás után kb. 5 perc múlva kezdem el főzni, hogy melegedjen át a szűrő és mielőtt felteszem forró vízzel kimosom és beleteszem a kávét, így előbb bemelegszik. A csészét a bekapcsoláskor felteszem a melegítőre. Nekünk ez nem jelent problémát.

5 hónapja
O.Endre
Igazi olasz kávé élmény, az ára verhetetlen, és saját szád íze szerint készíthetsz kávét!
Ennek a kávé főzőnek lelke van, ha mindet úgy csinálsz ahogyan az a leírásban szerepel, tökéletesen fog működni, és akkor olyan kávét fogsz főzni mint a legjobb kávézókban.
Amikor vásároltam rögtön 2-őt vettem, 1-et az irodába, 1-et otthonra. Egy percig sem bántam meg. Több márkás olasz kávét is kipróbáltam de a legjobb valóban a Tchibo Milano style, talán még a Lavazza Carmencita volt hasonlóan finom.
Egyetlen tanácsom lenne, hogyha nem figyelitek a vízszintet és a pohárba már csak félig megy a kávé mert kifogyott a víz, ne lepődjetek meg ha a víz pótlását követően, nem jön a kávé annak ellenére, hogy a tartályt feltöltöttétek.
A megoldás, hogy a Capuccino készítőre állítjátok és gőzt nyomattok át a rendszeren, utána újra minden megy a rendes kerékvágásban..
Előnyök:

- Verhetetlen ár
- igazi olasz presszó kávé
- szép
- könnyen tisztítható
- kell ennél több

Hátrányok:

A bekapcs gomb hátul van ami azért nem elérhetetlen, úgyhogy csak ennyi

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (3) | Nem (0)
5 hónapja
keszpenz a terméket itt vásárolta: mediamarkt.hu

ár érték arány

Előnyök:

modern, finom habos kávét készít

Hátrányok:

működés közben rezeg, mozog, a poharak eltáncolnak rajta, és mellé folyik a kávé

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (1)
6 hónapja
Szuppáncsics Hajnalka a terméket itt vásárolta: bemutatoterem.net
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Internetes fórumon találtam. Több véleményt elolvasva, választottam.

Előnyök:

Ha működne, talán tudnék pozítivumokat mondani, de első próbálkozásomnál, már folyt alul a víz belőle, tehát használhatatlan volt az új kávéfőzőm.

Hátrányok:

Használhatatlan az új kávéfőző, egyelőre sem előnyt sem hátrányt nem tudnék írni.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (2)
Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.