Philips HD8323 Poemia Focus Kávéfőző

23 996 Ft-tól 18 ajánlat
Árfigyelő Összehasonlítás
Licitálj a termékre a aukciós oldalon!
VÉLEMÉNYEK ÉRTÉKELÉS SZERINT

2.3 %

11.4 %
Leghasznosabb vélemény
2014.02.16
Igazi olasz kávé élmény, az ára verhetetlen, és saját szád íze szerint készíthetsz kávét! Ennek a kávé főzőnek lelke van, ha mindet úgy csinálsz ahogyan az a leírásban szerepel, tökéletesen fog m...
Előnyök:

- Verhetetlen ár - igazi olasz presszó kávé - szép - könnyen tis...

Hátrányok:

A bekapcs gomb hátul van ami azért nem elérhetetlen, úgyhogy csak e...

Minden vélemény - Philips HD8323 Poemia Focus
Rendezés:
O.Endre
Ennek a kávé főzőnek lelke van, ha mindet úgy csinálsz ahogyan az a leírásban szerepel, tökéletesen fog működni, és akkor olyan kávét fogsz főzni mint a legjobb kávézókban.
Amikor vásároltam rögtön 2-őt vettem, 1-et az irodába, 1-et otthonra. Egy percig sem bántam meg. Több márkás olasz kávét is kipróbáltam de a legjobb valóban a Tchibo Milano style, talán még a Lavazza Carmencita volt hasonlóan finom.
Egyetlen tanácsom lenne, hogyha nem figyelitek a vízszintet és a pohárba már csak félig megy a kávé mert kifogyott a víz, ne lepődjetek meg ha a víz pótlását követően, nem jön a kávé annak ellenére, hogy a tartályt feltöltöttétek.
A megoldás, hogy a Capuccino készítőre állítjátok és gőzt nyomattok át a rendszeren, utána újra minden megy a rendes kerékvágásban..
Előnyök:

- Verhetetlen ár
- igazi olasz presszó kávé
- szép
- könnyen tisztítható
- kell ennél több

Hátrányok:

A bekapcs gomb hátul van ami azért nem elérhetetlen, úgyhogy csak ennyi

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (2) | Nem (0)
2 hónapja
keszpenz a terméket itt vásárolta: mediamarkt.hu

ár érték arány

Előnyök:

modern, finom habos kávét készít

Hátrányok:

működés közben rezeg, mozog, a poharak eltáncolnak rajta, és mellé folyik a kávé

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (0)
2 hónapja
Szuppáncsics Hajnalka a terméket itt vásárolta: bemutatoterem.net
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Internetes fórumon találtam. Több véleményt elolvasva, választottam.

Előnyök:

Ha működne, talán tudnék pozítivumokat mondani, de első próbálkozásomnál, már folyt alul a víz belőle, tehát használhatatlan volt az új kávéfőzőm.

Hátrányok:

Használhatatlan az új kávéfőző, egyelőre sem előnyt sem hátrányt nem tudnék írni.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (0)
3 hónapja
DR. BARBÉLY ISTVÁN a terméket itt vásárolta: marketworld.hu

ár+műszaki leírás+felhasználás célja

Előnyök:

kiválóan , hiba nélkül müködik

Hátrányok:

eddig nincs

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (1)
4 hónapja
S. Attila
Ár érték arány perfect. Apróra őrőlt kávé javasolt. Időnként valóban kell vizet tölteni bele, nem végtelenített a tartálya, és tényleg hátul van a gomb, és az olcsó durvább kávétól kicsit csepeg de van egy nagyon könnyen kivehető tálcája uh. ez sem gond.
Ajánlom annak aki ennyi pénzt szán kávéfőzőre.
Előnyök:

Végig olvastam a hozzászólásokat, felét utólag, elsőre rosszult tettem fel a kávészűrőt valóban jött orrán száján a víz ( valaki ezért visszavitte , pedig csak kicsit oda kell figyelni , - én is elszúrtam )
Csepegett kicsit valóban és a kávé sem volt a legjobb mert 1 hónapja kibontott Palomával próbáltam ki.. : ) Igen vettem tchibo milano style-t ez igen így már jó,
Hátul van a kapcsoló -tényleg! !! nyilván nincs mindenki olyan bal agyféltekével megáldva hogy egy újnyi helyet hagyva megjegyzi hol a kapcsoló ? ?
Valóban tenni kell bele időnként vizet ? úristen és , oda is kell sétálni nem visz az ágyba kávét! !! ! Van hangja - valóban ( de nem akarok meditálni közben ) és a poharat is meg kell kicsit mikrózni aki forrón szereti - bár van rajta pohár melegítő , szóval nagyon apró kompromisszumokat kell kötni és lesz egy jó kávéfőződ szerintem - és átlagos képességű embernek nem fog gondot okozni jó kávét főzni vele. Enjoy

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (6) | Nem (0)
6 hónapja
kistvan2001 a terméket itt vásárolta: marketworld.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Egy 15 bar nyomású gépet szerettem volna.

Előnyök:

A termék design szempontjából szép, könnyen kezelhető.

Hátrányok:

A kifolyó kávé nem forró, hanem csak langyos volt, ezen állítani nem lehetett.
Az adagolt vízmennyiséget sem lehetett előre beállítani, ott kellett állni mellette és megvárni míg kifő, majd elzárni a csapot. Ez csöppet sem praktikus. Annyira nem tetszett, hogy vissza is küldtem az eladónak.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (8)
7 hónapja
StanSmith a terméket itt vásárolta: marketworld.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Ár/érték arány. Megbízhatóság, kiforrott technika.

Előnyök:

Jó kávét főz, egyszerű kezelni.

Hátrányok:

Nem tudok ilyet írni.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (1)
7 hónapja
xy
Senkinek nem ajánlom, óriási csalódás volt, a párom ellenezte is a vásárláskor, hogy nem tud ez többet egy másik kávéfőzőnél és még jóval drágább is. Most már belátom, hogy teljesen igaza volt bárcsak rá hallgattam volna a vásárláskor.
Előnyök:

A kávé finom, persze amikor tudunk vele normálisan kávét főzni, mert gyakran csak vizes jellegű kávé folyik ki belőle.

Hátrányok:

Csak a rosszat tudom sorolni, az hinné az ember, hogy ennyi pénzért már egy jó minőségű kávéfőzőhöz jutott, ehhez képest borzasztó:
- hangos
- alig folyik le a kávé
- a kávé adagolóban a víz megáll, folyamatosan lecsöppen az ürítéskor, rengeteget kell utána takarítani
- nagyon sok kávét fogyaszt, egy másik kávéfőzővel korábban 1-hónapig elegendő volt 1 csomag kávé most meg legalább 2-3 csomag kell havonta
- ami szintén nem elhanyagolható egy kávénál, hogy nem meleg kávét főz

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (2) | Nem (11)
8 hónapja
Xerki84
A Szarvasi kávéfőzőről váltottam erre és ne bántam meg!
Ez előtt fele ennyit nem tudtam mitől jó egy jó kávé! Csak lefőztem habot bele és kész. Ma meg már szűrt vízzel használom szemes kávéval persze ledarálva barna cukorral és tejhabbal.
Frei Tamás kávéi voltak a legjobbak de minden kávé finomabb volt mint az előzőn! A kávé párnákból is nagy a választék. Nagyon praktikus ha sietünk vagy késésben vagyunk bedobunk egy párnát és 30ms és kész a kávé.

Pár észrevétel:
A víztartályra sokan panaszkodnak hogy kicsi és vizet pocsékol na meg körülményes a megtöltése... stb én napi 2-3 kávét főzök minden alkalommal tejet habosítok ami így 3-4 napot bír. Azt nem értem hogy miért kerül nagy fáradságba megtölteni a tartályt ami kb. 10 másodpercbe kerül. Ráadásul kivehető! A régi kávégépeknél minden alkalommal kellett vizet adni...

A csepegésre is panaszkodnak ami szerintem minden ilyen magasnyomással működtetett gépnek a velejárója. Nem véletlen van alatta lecsepegő!

A hanggal kapcsolatban is csak annyit tudok hozzáfűzni mint az előzőhöz magasnyomású.... bár a Szarvasi sem volt halk főleg ha több kávét főztünk vele!

A kapcsoló sem a legjobb helyen van. Nekem a faltól 3-4 centire van még éppen elviselhető.

Egymás után is lehet kávét főzni rajta nem kell megvárni még kihűl. Könnyen szétszedhető majd csap alatt kitakarítva jöhet a következő adag-ok!

A tejhabosítóra azt szokták mondani sok vizet fogyaszt. Fent már említettem a vízfogyásról. Az azért tegyük hozzá habosítani tudni kell! Nekem sem ment elsőre. Majd fokozatosan kezdtem elsajátítani és egyre lágyabb és finomabb lett. Ha valakinek olyan sok víz fogy akkor valamit rosszul csinál.

Összességében: Egy kiváló kávéfőző azoknak akik szeretnének többet megtudni a finomabb kávé élményről. Mindehhez elengedhetetlen a jó alapanyag!
Előnyök:

-ár/érték arány
-Kiváló kávét főz
-Egyszerű és elvezet a főzés is
-Jó megjelenés
-Tejhabosító
-Kivehető víztartály és lecsepegő
-A fedő alatt a kelléket tárolása
-Párnás kávé
-Vízszint jelző

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (13) | Nem (1)
9 hónapja
DR.KOTÁSZ a terméket itt vásárolta: bemutatoterem.net

JÓ AROMÁS KÁVÉ A LEGJOBB ALAPANYAGBÓL /MÖWENPICK-COLUMBIA/ ÉS JÓ ÁR

Előnyök:

BEVÁLT NAGYON JÓL FÖZ, KRÉMES, HABOS AZ EREDMÉNY

Hátrányok:

HÁTUL VAN A KAPCSOLÓJA

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (0)
Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.