VÉLEMÉNYEK ÉRTÉKELÉS SZERINT

8 %
Leghasznosabb vélemény
2014.05.15
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Előnyök:

Csak jót lehet a termékről mondani. Kicsi, aranyos és megbízható ká...

Hátrányok:

Nincsenek hátrányai.

Minden vélemény - Krups KP1006 Nescafe Dolce Gusto Piccolo
Rendezés:
2 napja
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: 220volt.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Kicsi szép finom kávét készítsen

Előnyök:

szép, praktikus

Hátrányok:

nincs

2 hónapja
Marcsi a terméket itt vásárolta: elland.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Megbízható, kicsi, és gyors legyen, és az ára is korrekt legyen

Előnyök:

Az tetszik, hogy egy pillanat alatt megtudom csinálni a kávét, forró csokit stb..

Hátrányok:

Örültem volna egy pohárnak

2 hónapja
Baloo a terméket itt vásárolta: elland.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Ár és érték aránya illetőleg a korábban már vásárolt és megbízható márka ami miatt ezt a terméket választottam. Nagyon meg vagyok elégedve az oldallal és emiatt is választottuk ezt a helyet. Olcsó és nagyon megbízhatónak találom az oldalt és a kiszolgálást.

Előnyök:

Csak jót lehet a termékről mondani. Kicsi, aranyos és megbízható kávéfőző.

Hátrányok:

Nincsenek hátrányai.

2 hónapja
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: elland.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

legyen olcsó és működjön.

Előnyök:

teljesen jól működik.

Hátrányok:

nincs.

5 hónapja
spacestar2
nem vennék ujra
Előnyök:

jo minőségű kávék

Hátrányok:

kb 100 patron után kuka lett a gép

5 hónapja
OHeni a terméket itt vásárolta: bemutatoterem.net
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Már 2 éve használok egy ilyet itthon és imádom. Ez most a munkahelyemre került, hogy végre ott is finom kávét ihassunk reggelente.

Előnyök:

Gyors, presszó minőségű kávé, kb. 75-80 forintból

Hátrányok:

nekem megfelel úgy ahogy van

6 hónapja
Szava Imola a terméket itt vásárolta: mediamarkt.hu

reklám

Előnyök:

a jó minőség

Hátrányok:

üzemeltetés költsége

6 hónapja
Éva
Szeretem a finom kávékat és mostantól nem kell kávézóba mennem, ha finom és ízletes kapucsinora vagy forró csokira vágyom.
Előnyök:

Finom tejhabot készít, többféle ízesítésű kávéital kóstolható vele. Mivel nekem pici konyhám van nagyon praktikus mert kis helyen elfér és külseje is igen ízléses kivitelű. Én azonnal megszerettem ezt a gépet. :)

11 hónapja
csababo a terméket itt vásárolta: marketworld.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Másnál láttam, ott kipróbáltuk, megtetszett. Szeretünk kávézni, nyerő volt, hogy rövid idő alatt nagyon finom kávékat lehet készíteni. Praktikusnak tartottuk. Jobb áron találtam meg Önöknél, mint nagy hipermarketekben. Könnyű a használata, nem foglal nagy helyet. Sokféle kávét kínálnak hozzá. Még kóstoló is volt mellé csomagolva.

Előnyök:

Olyan kávékat tudunk magunknak is elkészíteni a saját otthonukban, amiket eddig csak jobb, drágább kávézókban engedhettünk meg magunknak. Nem csak finomak, de aminek csíkosnak kell lennie, az csíkos is, tényleg, mint egy kávézóban. (Latte Machiato) Leosztva az árat 1 kávéra, olcsóbb, mint bárhol. A sok variáció megengedni, hogy igazi luxusként élvezzük.

Hátrányok:

Jó lenne, ha a víztartályon be lennének jelölve a mértékek, hogy ne csak ránézésre kelljen arról döntetni, mennyi is mondjuk az a 40 ml. Egy kapszulába célszerű lenne pontosan akkora adagot tenni, amennyit fel kell használni. Tehát amikor kiveszem a helyéről, már ne folyjon belőle semmi.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (3) | Nem (0)
11 hónapja
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: marketworld.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

ár-érték arány, a kapszulák könnyű beszerezhetősége, kicsi a kávéfőző, így könnyen elfér mindenhol, fiatalos, piros.

Előnyök:

gyors, finom kávét főz, szép, nagyon jó.

Hátrányok:

nincs részletes magyar útmutató

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (4) | Nem (0)
Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.