Sony BDV-L800 Házimozi rendszer

Legutolsó ismert ár: 199 880 Ft 2013. 09. 14.
Összehasonlítás
Felkészülni szeptemberre! Erste Személyi Kölcsön+ajándék Spar utalványFelkészülni szeptemberre! Erste Személyi Kölcsön+ajándék Spar utalvány
Minden vélemény - Sony BDV-L800
Rendezés:
laszlo
Nem minden az 7.1! Olyan hangrendszert kerestem, ami miatt nem kell átkábelezni az egész nappalit, de kompromisszummentes hangzást kínál. Ez a házmozi nem csak gyönyörű, de nagy tudású és elképesztően szép hangja van.
Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (0)
retsgab
WiFi-n keresztül képes lejátszani a videókat a notebookomról. Így még a lemezek megírásával sem kell bajlódnom!
vasgabor
Egészen elképesztően gyönyörű ez a cucc! Ma láttam egy boltban, sőt alkalmam volt kicsit meghallgatni, hát finoman szólva fenékreültem! Nem gondoltam volna, hogy ilyen hangot lehet kicsikarni egy 2.1-es rendszerből. Nem a legolcsóbb rendszer ez kétségtelen, de egyszer meg kell hallgatni mit tud és minden el van felejtve.
zoltán
remek 3D házimozi rendszer, kitűnő hanggal, abszolút megéri az árát
gábris
egészen elképesztő, hogy milyen hang jön ki ebből a rendszerből. azon túl, hogy gyönyörű rengeteg extra funkcióval vértezte fel a sony. sok más gyártóval ellentétben ez a rendszer iphoneal is tökéletesen működik!
faragó lajos
sok más gyártó "elfelejti" mellékelni a fali konzolt, még akkor is ha azt kifejezetten hangsúlyozza a termékleírásban. az L800-nál mindent megtaláltunk a dobozban, így nem ért meglepetés. a külalak csillagos ötös, a netes funkciókkal még csak most ismerkedünk, de egyelőre nagyon jó választásnak tűnik ez a házimozi rendszer.
Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.