Orion HT 900 Házimozi rendszer

24 900 Ft-tól 6 ajánlat
Árfigyelő Összehasonlítás
itt találod, hogyan kaphatod vissza K&H okos számlacsomagod havi díjátitt találod, hogyan kaphatod vissza K&H okos számlacsomagod havi díját
Minden vélemény - Orion HT 900
Rendezés:
7 hónapja
Zoli a terméket itt vásárolta: ematrix.hu
Ár/érték
Elvárásoknak megfelel
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Alacsony ár, elfogadható minőség.

Előnyök:

Szép, jó a hangzása.

Hátrányok:

nincs

7 hónapja
Tóth Ákos
Nekem nem jön be a HT900-as mivel nem játsza le a Divx-et. Csak nem értem, hogy akkor miért írják rá.
Előnyök:

A hangszórók nagyon jók. Már ezért érdemes meg venni ezt a tipust.
Formatervezés szempontjából megfelelő. Pozitív, hogy van rajta usb és hdmi.

Hátrányok:

Nem játsza le az aviban írt filmeket ha több van egy dvd lemezen. Szerintem ez elég gáz.

10 hónapja
Xtro
Nem vagyok megelégedve a HT900-as házimozirendszerrel mivel a divx-et nem játsza le. Pedig rajta van a dvd-n, erősítőn, hogy MPEG4.
Sajnálom, de ez van.
Előnyök:

A hangzással meg vagyok elégedve.
Van rajta usb és hdmi bemenet, ami jó dolog.

Hátrányok:

A DIVX-et nem játsza le dvd lemezről, ha több film van rajta ami nagyon negatív.

11 hónapja
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: bemutatoterem.net
Ár/érték
Elvárásoknak megfelel
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Márka, ár/érték arány

Előnyök:

Teljesen elégedett vagyok a minőségével!

Hátrányok:

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (2)
1 éve
Sened Görög
szódával elmegy, a hangzás jó viszont az igények sokkal magasabbak mint sem az, hogy divx-et vagy xvidet játszik az 5. 1, ahoz hdmi-re sincs szükség hiszen ezeknél egyáltalán nem éles a kép. Sajnálom, hogy ilyen az értékelésem, de sajnos nekem nem felelt meg.
Előnyök:

működik

Hátrányok:

A softvere nem versenyképes ugyanis a legjátszott film vagy zene alatt nincs sáv és nem látom esetleges tekerésnél, hogy hol tartok, és nekem nem sikerült megszólaltatnom 2. 1-ben sem, ha a tv hangját akarom rajta hallani.
Ez csak és kizárólag a lejátszóban lévő dvd-t, cd-t vagy usb pendrive-ot szólaltatja meg ezutóbbit külső winchesterrel meg se próbáljuk, ugyanis nem fog működni.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (0)
2 éve
Krisztin Zoltán
Alapjában véve nem rossz a készülék, filmnézésre, zenehallgatásra megfelelő, feliratokat is meg tudja jeleníteni Divx s Xvid alatt.
Hátrányok:

Konzolt hozzácsatlakoztatni nem érdemes mivel külső eszközt hozzácsatlakoztatva csak 2.1-ben szólaltat meg.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (0)
Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.