Makita ELM3310

22 899 Ft-tól 7 ajánlat
Árfigyelő Összehasonlítás
Felkészülni szeptemberre! Erste Személyi Kölcsön+ajándék Spar utalványFelkészülni szeptemberre! Erste Személyi Kölcsön+ajándék Spar utalvány
Minden vélemény - Makita ELM3310
Rendezés:
Szalai Attila
Azért ettől a márkától sokkal többet vártam. Nekem 1 év után, kb. 8-10 használat után már nem működik.
Fél óra után felmelegszik és leáll. Nem is indul újra. Azért vettem márkás terméket, hogy ne legyen vele gondom.
Előnyök:

Azért vettem ezt a terméket, mert jó márkának tartottam.

Hátrányok:

Ha nem regisztrálod 28 napon belül, akkor nincs rá 3 év garancia.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (0)
Ajkai Zoltán
Megbántam, hogy ezt vettem. Ma már nem ezt vásárolnám, az biztos.
Előnyök:

Viszonylag jó áron van.

Hátrányok:

1 év után nem működik jól. Kb. 10 alkalommal volt használva, de már most baj van vele. Felmelegszik, leáll, nem indul újra. A régi 10 éves fűnyíróm sokkal jobban bírta a strapát.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (0)
reg tibi
elmegy
Előnyök:

Működik, tudja a dolgát.

Hátrányok:

A kiterjesztett 3 éves garancia csak akkor él, ha hivatalos márkaszervizben vásároltad, és regisztráltad a neten.

sujgojo
csalodas ilyen primitiv hibakat egy magat minosegi gyartonak kepzelo cegtol elszenvedni
Előnyök:

szerintem nincs egy hasonlo teljesitmenyu alkohoz kepest

Hátrányok:

a tolokar rogito csavarja nekem sem volt jo. allandoan lotyogott. szigetelo szalagot kellett a csore tekernem, hogy meg lehessen szoritani.
az indito kapcsolo ket ev utan tonkrement. szetszedtem es egeszen megdobbento hibat talaltam. a lecsupaszitott vezetek egyszeruen kicsuszott a sarubol. nem volt se forrasztva se rendesen besajtolva vagy csavarral rogzitve. a szerviz elmondta, hogy a hiba termeszetesen nem javithato, mert az egesz forcsontott szerkezetben nem lehet az erintkezohoz ferni. uj kapcsolo 2800Ft. a kicsuszott vezeteket erosen visszadugtam a lyukba, azota megy, ha imadkozom kozben.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (3) | Nem (0)
2 éve
M.Judit a terméket itt vásárolta: szerszamaneten.hu

Minőséget elfogadható áron

Előnyök:

Könnyen kezelhető

Hátrányok:

a karokat rögzítő csavar rövid, könnyen kimozdul összecsukásnál

2 éve
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: szerszamaneten.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Megbizhato alap elektromos funyirot kerestem.

Előnyök:

Az tudja, amit kell Makita minosegben. Nyirja a fuvet, elektromos funyirohoz kepest a nagy fuvet is konnyeden.
Jol gyujti a fuvet. Ennyi penzert tokeletes.

Hátrányok:

Kerekmagassag allitas egy kicsit korulmenyes. Ki kell csavarozni a kerekeket. De ezt tudtam elore, es nem allitgatom naponta, ugyhogy nem gond.
Egy bosszanto aprosag: a hozza adott csavar nem volt jo tolokar rogzitesehez. Vagy a lyukat furtak kicsire... Volt otthon pont jo meretu csavarom.

3 éve
Sancza a terméket itt vásárolta: szerszammester.hu

Célirányos

Előnyök:

Kiváló

Hátrányok:

Nincs

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (2) | Nem (10)
Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.