Minden vélemény - LG Lcs320ub
Rendezés:
1 éve
Csiszár György a terméket itt vásárolta: mall.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Új használható, modern készülék kellett a rossz helyett. Az volt a cél, hogy legyen rajta külső USB bemenet is, könnyen kezelhető legyen. A megbízhatósága az majd a használat során kiderül. A hangminősége jó. Könnyen kezelhető. A hangminőség tesztelésekor csak az elfogadható minőségő hangszórók jöhetnek szóba. A hangszórók cseréje után lehet többet mondani. Így erről nem tudok nyilatkozni. A műszaki adatait áttanulmányozva a jó kategóriát megüti, az árához viszonyítva. Ajánlom másoknak is, de a rossz minőségű hangszórókat ki kell dobni - ajánlatos a tiszta, jó hangzás eléréséhez profi készletet beépíteni!

Előnyök:

Könnyen beépíthető, nem jelent problémát a hangrendszerre való csatlakozás, éppen a szabványos kialakítás miatt.

Hátrányok:

Hiányoltam, hogy nem adtak hozzá átalakítót az antenna bemenethez. Több típus létezik az antennákból, nem mindegyik csatlakoztatható átalakító nélkül. Talán egy darab toldót lehetne a készülék mellé adni - nem lenne várakozás a beszerelésnél.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (0)
István
Én attól függetlenül jó vételnek tartom szépen szól a gyári hangszórókkal is és a rádió is stabilabb mint az előző készülékemnél
Előnyök:

Tetszetős külső, könnyen kezelhető, szép hangzás

Hátrányok:

Nálam a hangerő szabályzás össze vissza ugrál néha az értéke ezt nem tudom tipus hiba vagy csak nálam: (

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (0)
1 éve
Zita a terméket itt vásárolta: autohifioutlet.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Usb-csatlakozás, Cd/mp3-lejátszó is legyen benne, piros/fehér lcd kijelzőszín, amely passzol a peugeot 206-os belsőhöz, valamint levehető előlap.

Előnyök:

Dekoratív (gomb) kialakítás, modern formavilág, szép hangzás. Kellemes ár-érték arány.

Hátrányok:

nincs rajta RCA kimenet, így a mélyláda csatlakoztatásának opciójához, azt extra külön kellett hangtechnikai üzletben beszereltetnem.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (1) | Nem (0)
1 éve
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: electropark.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Az LG Lcs320ub lejátszik CD-t és rendelkezik előlapi usb csatlakozóval.
Az előlapja levehető.

Előnyök:

Az ár-érték arány igen jó. Visszafogott mégis tetszetős megjelenés. Annak akinek usb-s és Cd-s autórádióra van szüksége szerintem kiváló.

Hátrányok:

A gombmegvilágítása "csak " piros.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (2) | Nem (0)
Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.