Sony Cyber-shot DSC-W630 Digitális fényképezőgép

39 743 Ft-tól 5 ajánlat
Árfigyelő Összehasonlítás
Licitálj a termékre a aukciós oldalon!
Minden vélemény - Sony Cyber-shot DSC-W630
Rendezés:
9 hónapja
T. Tamás a terméket itt vásárolta: mall.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Jő minőség, jó márka, optimális ár.

Előnyök:

Zsebbeb is nagyon jól elfér. Panoráma kép készítési lehetőség.

Hátrányok:

Nincsenek. (de akinek hatalmas nagy keze van, az vegyen nagyobb méretű gépet).

1 éve
Mischler Gabriella a terméket itt vásárolta: mall.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Kis méret, egyszerű, logikus kezelés, többnyelvű menü, súgó, éles képek, elegáns kivitel. A panoráma funkció miatt választottam, nem kell összeszerkeszteni, nagyon hasznos.
Az ár-érték arány szerintem kategóriájában a legjobb.
Azt kaptam, amit vártam.
Van másik /komolyabb/ fényképezőgépem is, de ez a mérete miatt ez mindig elfér a táskámban, és a telefonoknál sokkal többet tud, számomra könnyebben kezelhető. Nagyon megszerettem: )

Előnyök:

A panoráma funkció -- vízszintes és függőleges! -- miatt ajánlom, más gyártók gépei ezt nem tudják.

Hátrányok:

Az aksitartó fedele egy kicsi, vékony műanyag lap, elég sérülékenynek tűnik.
Műanyag borítás /más gépeknél is/, így a leejtés végzetes lehet! !!

deved
Egyébként meg 5x az optikai zoom. Nappal nagyon jó képeket csinál, élesek, kicsi a zaj is. A vakuja nem egy reflektor, de teljesen megfelelő fényt ad, azonban a vaku melletti esti képek már gyengébbek. A színek nagyon reálisak. Ami mindenképpen negatív, az az akksi/mem. kártya nyitófedele. Nem elhúzni kell, mint általában, hanem egy pici pöcköt kell eltolni, ami félő, h hamar felmondja a szolgálatot. Az automatája ügyesen ismeri fel, h mikor milyen beállítású képet kell készíteni. Mozgó tárgyat fotózva sokszor elmosódott a kép, ami általában normális, (de láttam már nem egy olcsóbb gépet, ami akkor is éles képet csinál, ha közben pl. gyorsan integetek ) ( pl. olympus vg170, viszont annak a képei nagyon zajosak. ) Az optikai zoom nagyon tetszik, maximálisra állítva is gyönyörű képet csinál. Én 25-ért vettem, mert kiárusítás volt, annyiért idáig tökéletesnek tűnik. A menüje nálam közepes. Extra funkció nincs rajta, mondhatni csak az alapok. Ami nem tetszik, h kicsik a gombjai és süllyesztettek, így kicsit macerásabb kezelni, pláne, ha fiú vagy.
tesztet a pixinfón találtok.
A kijelzője amúgy nem a legjobb minőség, de az a legkevesebb, ha a képeink minősége szuper. A panoráma funkció tényleg jól működik, persze a kép minőségének kárára. Az pedig nagy plusz pont, h van benn optikai képstabilizátor.
Előnyök:

szép, éles, részletgazdag, képek, szép, valósághű színek, kicsi zaj, videó közben múködik a zoom

Hátrányok:

akksifedél gyenge, pici gombok, sötétben vakuval zajosabb, gyengébb minőségű képek közelről is

1 éve
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: bemutatoterem.net
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

A termék elérhetősége, ára és a termék színe alapján választottam.

Előnyök:

Jók a termék paraméterei, ergonomikus a kialakítása, kicsi, kompakt, praktikus.

Hátrányok:

Nem hiányoltam semmilyen funkciót.

1 éve
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: autohifioutlet.hu

ár

Előnyök:

jó minőség.

Hátrányok:

még nem tapasztaltam. Talán elem kapacitása kicsi.

Zoli
Egyszerű kezelése, kényelmessé teszi használatát. A SONY nagyon eltalálta ezt a kis gépet, egyszerűen nagyszerű.
Ajánlott: Először merítsük le tisztára, majd 24 órán keresztül töltsük, hogy megnöveljük az akkumulátor élettartamát. Ezt elég csak egyszer megcsinálni!
Előnyök:

720p videó felvevő, 16. 1 megapixel, 10x optikai zoom, fém (szálcsiszolt) előlap, minőségi anyaghasználat, gyerekjáték kezelni.
Karácsonyi ajándéknak IS tökéletes.

Hátrányok:

Természetesen van ennél jobb is, DRÁGÁBBAN.
Az ár/érték arányában szerintem ez a legjobb.

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (2) | Nem (0)
1 éve
Krisz a terméket itt vásárolta: mall.hu
A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Gyerekjáték legyen a használata, mert arra a célra kell.

Előnyök:

Optikai képstabilizátor

Hátrányok:

Kategóriájának megfelel. Kicsi gép. Természetesen egy nagyobb géppel jobb képet lehet csinálni.

1 éve
A termék vásárlója a terméket itt vásárolta: elektroudvar.hu

HD video, Carl Zeiss optika

Előnyök:

a

Hátrányok:

a

Hasznosnak tartod ezt a véleményt? Igen (0) | Nem (5)
Írj véleményt
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, kérünk, hogy vásárlás előtt a forgalmazó, illetve a gyártó honlapján is ellenőrizd az adatokat. Az esetleges hibákért, elírásokért nem áll módunkban felelősséget vállalni.